*Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın

Avipharm 250 ML bölünmüş

  • Marka: Rohnfried
  • 225,00 TL
  • Havale/EFT ile 220,50 TL
    18,75 TL 'den başlayan taksitlerle
Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Güvercinlerde uçuş sonrası hızlı yenilenme ve güçlendirilmesi için esastır. Zengin Aminoasit , Elektolit ve Vitamin karışımıdır. Karaciğer fonksiyonlarını düzenler. Özelikle detoks için önemlidir. Genç kuşların güçlü ve hızlı büyümesi için çok önemlidir. Tüy döneminde , antibiyotik tedavisinden sonra ve üreme sırasında düzenli olarak Avipharm kullanın. Tüm kuşlarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kuşların uzun süren stres durumunda yarışma dönüşleri, uzun yolculuklar, yorucu üreme sezonunda rahatlamaları için kullanabilirsiniz.
 
 
Kullanım Şekli
 1 Litre içme suyuna 20 ml karıştırılır.
Tedavi SüresiHaftada 1 - 3 gün
Adet / Kg / Gr / ML500 ML
Ürün CinsiSıvı
Not
 
TESLİMAT
 
Siparişleriz haftaiçi hergün saat 14:00'da kargo aracına teslim edilmektedir. 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

GARANTİ

Kargolarınızı teslim alırken paket yada kutularda hasar olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer paketiniz hasarlı bir durumda ise kargo görevlisinden tutanak tutmasını istemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kargodan sipariş ücretini tazmin edememekteyiz.
Yükleniyor...