*Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın

Oregano Schaffett 100 gr bölünmüş

  • S.K.T: 08/2025
  • Marka: Rohnfried
  • 190,00 TL
  • Havale/EFT ile 186,20 TL
    15,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
Whatsapp Hattı
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Orjinal ambalajından bölünmüştür
%45 oranında koyun yağından oluşmakta olup ayrıca kekik yağı ve keten tohumu yağı da içermektedir. Bu bileşim, rekabetçi uçuşlar, eğitim, üreme, yavruların yetiştirilmesi ve tüy dökümü için maksimum enerji tedarikini sağlar.
Kekik yağı sindirim sürecini iyileştirir ve keten tohumu yağı doymamış yağ asitleri sağlar.
Oregano-Schaffett ayrıca tozların emilmesi için de çok uygundur.
 
Kullanım Şekli
1 kg yeme 1-2 yemek kaşığı Oregano-Schaffett, yağ eşit şekilde dağılana kadar karıştırılır. Bu işlemi kolaylaştırmak için koyun yağı kısa süre ısıtılabilir. Yağla kaplanmış tahıl daha sonra yem olarak hazır hale gelir. Yemin K+K Protein 3000, Topfit Futterkalk veya Kräuter-Mix veya Entrobac kullanılarak koyulaştırılmasını öneririz.

Saklama: Oda sıcaklığında saklayın ve ışıktan koruyun! Açıldıktan sonra 12 hafta içinde kullanın! 
TESLİMAT
 
Siparişleriz haftaiçi hergün saat 14:00'da kargo aracına teslim edilmektedir. 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

GARANTİ

Kargolarınızı teslim alırken paket yada kutularda hasar olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer paketiniz hasarlı bir durumda ise kargo görevlisinden tutanak tutmasını istemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kargodan sipariş ücretini tazmin edememekteyiz.
Yükleniyor...