*Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın

Plus Tab Kalsiyum Tableti 350 adet

  • Marka: Meng-vit
  • 250,00 TL
  • Havale/EFT ile 245,00 TL
    20,83 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
Whatsapp Hattı
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Güvercinler için özel olarak üretilmiş kalsiyum hapıdır.Kalsiyum kanatlılarda çok önemli bir mineraldir.Gelişim aşamasında iskelet yapısını güçlendiren en önemli maddedir. Sağlıklı bir iskelet yapısı için mutlaka güvercinlerimiz de kalsiyum kullanmalıyız. Kalsiyum eksikliği özellikle dişi güvercinlerde yumurta sendromu durumuna sebep olur. Bu tür durumlarda dişi güvercin yumurtlayamaz yada yumurta kabuğu çok ince oluşur. Bu durumda yetiştiriciler arasında istenmeyen sonuçlara sebebiyet verir.Kalsiyum yumurta kabuğu doldurmada oldukça etkilidir. Dişi güvercinlerde yumurtlama sonrası oluşan felç durumlarında oldukça etkilidir. Bu tür durumlarda mutlaka dişi güvercinlere kalsiyum ile tedavi edilmelidir.Kalsiyum hapının kullanım amacı aynı zamanda kalsiyum eksikliğinden oluşabilecek rahatsızlıkların önüne geçmektir.

KALSİYUM TABLET KULLANIMI :

YAVRU GÜVERCİNLERDE : 15 günlük yavruya yeme düşene kadar haftada 3 Tablet.

GENEL KULLANIMLARDA : Ayda 5 Kez günde 1 Tablet.

YUMURTA PROBLEMLERİNDE : Eşli kuşlarda yumurtlama sağlayana kadar 2 günde 1 Tablet.

FELÇ , TOPALLAMA SORUNLARI : Felç durumlarında günde 2 tablet 7 gün boyunca.

ÜRÜN İÇERİSDE 340 İLE 360 ADET ARASI .ÇIKMAKTADIR
TESLİMAT
 
Siparişleriz haftaiçi hergün saat 14:00'da kargo aracına teslim edilmektedir. 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

GARANTİ

Kargolarınızı teslim alırken paket yada kutularda hasar olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer paketiniz hasarlı bir durumda ise kargo görevlisinden tutanak tutmasını istemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kargodan sipariş ücretini tazmin edememekteyiz.
Yükleniyor...