*Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın

Black Tab Yavru Hapı 100 adet bölünmüş

  • S.K.T: 11/2025
  • (3)
  • Marka: Meng-vit
  • 125,00 TL
  • Havale/EFT ile 122,50 TL
    10,42 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
Whatsapp Hattı
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Orjinal ambalajından bölünmüştür
  Protein temelli olan Plus-tab yavru hapı bitkisel ürünlerlede desteklenmiştir. Bu tablet sayesinde yavru gelişimi maksimum seviyeye çıktığı gibi yavruların yetişkinliğe ulaştıklarında protozoon, viral hastalıklara yakalanma olasılıkları minimum seviyeye inmektedir. Kendine has formülü sayesinde yetişkin güvercinlerde özellikle üreme, tüy dönemi ve uçuş dönemlerinde kullanılarak daha verimli sonuçlar alındığı gözlemlenmiştir. Formüle eklenen anason özü sayesinde yavru ve yetişkin güvercinlerde iştah açıcı bir etki oluşturmaktadır.AMBALAJ ŞEKLİ : Özel tasarım kutusunda 280 ile 300 arası adet tablet bulunmaktadır. Ambalajının ağzının genişliği sayesinde kutudan rahatlıkla tabletler alınabilmektedir.KULLANIM ŞEKLİ : Yavru güvercinlerde 1 haftalık olduktan sonra günlük 1-2 tabletle başlayarak yavru güvercinin gelişimine paralel olarak günlük 5-6 tablete kadar verilebilmektedir. Ayrıca yetişkin ve genç güvercinlerde tüy, üreme dönemi ve uçuş sezonlarında günlük 2-3 tablet verilmesi daha verimli bir sezon geçirilmesine katkı sağlamaktadır.

TESLİMAT
 
Siparişleriz haftaiçi hergün saat 14:00'da kargo aracına teslim edilmektedir. 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

GARANTİ

Kargolarınızı teslim alırken paket yada kutularda hasar olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer paketiniz hasarlı bir durumda ise kargo görevlisinden tutanak tutmasını istemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kargodan sipariş ücretini tazmin edememekteyiz.
Yükleniyor...