*Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın

Ferti Plus 100 gr

  • S.K.T: 02/2026
  • Marka: Meng-vit
  • 200,00 TL
  • 16,67 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
Whatsapp Hattı
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ferti Plus, kafes kuşlar ve güvercinler için tamamlayıcı bir besindir. Ferti Plus, vitamin, amino asitler ve eser elementlerin, E vitamini ile zenginleştirilmiş, dengeli bir karışımını oluşturur. Eşleşme dönemine hazırlık esnasında, kafes kuşlarının ve güvercinlerde sperm sayılarını arttırarak doğurganlıklarını arttırır.Yumurta içinde ölüm durumlarının önüne geçer.Üreme dönemi süresince bir kuşun vitamin, amino asitler ve eser element ihtiyacını optimum düzeyde karşılar. Esansiyel E vitamini, aynı zamanda doğurganlık vitamini olarak da bilinir, güçlü bir antioksidandır. Ferti Plus bileşenlerinin kombinasyonu, üreme için sadece optimal değildir, aynı zamanda hastalığa karşı direnci arttırır ve kalbi ve kas dokusunu korumaya yardımcı olur.

Kafes Kuşlarında Kullanım Talimatlarına Dikkat Edin 1 lt içme suyuna veya mevsimine göre nemlendirilmiş 100 gram kuş mamasına 1 ölçek (3 gram) olarak kullanılır.

Güvercinlerde Kullanımı = 1 lt suya 1 ölçek 3 gr 1 kg yeme 4 ölçek 12 gr verilir

İlk yumurta atılıncaya kadar üreme sezonuna hazırlık için (3-4 hafta) boyunca: her gün verilir. Üreme sezonunda kafes kuşlarına hafta 3 kez verilebilir.
TESLİMAT
 
Siparişleriz haftaiçi hergün saat 14:00'da kargo aracına teslim edilmektedir. 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

GARANTİ

Kargolarınızı teslim alırken paket yada kutularda hasar olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer paketiniz hasarlı bir durumda ise kargo görevlisinden tutanak tutmasını istemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kargodan sipariş ücretini tazmin edememekteyiz.
Yükleniyor...