*Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın *Bayilik başvurusu için tıklayın

Ferti Plus Tab 300 adet

  • S.K.T: 08/2026
  • Marka: Meng-vit
  • 300,00 TL
  • 25,00 TL 'den başlayan taksitlerle
Adet
Whatsapp Hattı
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ferti Plus Tab  güvercinler için tamamlayıcı bir besindir. Ferti Plus Tab, vitamin, amino asitler ve eser elementlerin, E vitamini ile zenginleştirilmiş, dengeli bir karışımını oluşturur. Eşleşme dönemine hazırlık esnasında, güvercinlerde sperm sayılarını arttırarak doğurganlıklarını arttırır.Yumurta içinde ölüm durumlarının önüne geçer.Üreme dönemi süresince bir kuşun vitamin, amino asitler ve eser element ihtiyacını optimum düzeyde karşılar. Esansiyel E vitamini, aynı zamanda doğurganlık vitamini olarak da bilinir, güçlü bir antioksidandır. Ferti Plus Tab bileşenlerinin kombinasyonu, üreme için sadece optimal değildir, aynı zamanda hastalığa karşı direnci arttırır ve kalbi ve kas dokusunu korumaya yardımcı olur.

Ferti Plus Tab aynı zamanda kuşlarımız da kafa , boyun tutamama , ayaklar üzerinde dengede duramama gibi durumlarda da kullanılabilir. Güvercinlerin iskelet ve kas yapısının onarılmasında da yardımcıdır.


Genç ve Yaşlı Kuşlarda Eşe Atılım Zamanında Günde 1 Tablet (10 gün)

Kısır Kuşlarda, Yumurta Kesen Güvercinlerde Günde 2 Tablet (15 gün)

Yumurtayı Dölleyemeyen Erkekler Kuşlarda Günde 2 Tablet (15 Gün )
TESLİMAT
 
Siparişleriz haftaiçi hergün saat 14:00'da kargo aracına teslim edilmektedir. 14:00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş günü kargoya teslim edilmektedir.

GARANTİ

Kargolarınızı teslim alırken paket yada kutularda hasar olup olmadığını kontrol etmeniz gerekmektedir. Eğer paketiniz hasarlı bir durumda ise kargo görevlisinden tutanak tutmasını istemeniz gerekmektedir. Aksi taktirde kargodan sipariş ücretini tazmin edememekteyiz.
Yükleniyor...